אודות

אז איך בעצם הכל התחיל

ברוכים הבאים אל רויה בוט עמדת צילום לאירועים

המטרה שלנו היא ליצור עבורך זיכרונות בלתי נשכחים!
אנחנו יותר מסתם שירות עמדת צילום; אנחנו השותפים שלך ביצירת שמחה, צחוק והתרגשות ברגעים המיוחדים שלך.

הסיפור שלנו התחיל עם שני חברים שחלקו תשוקה משותפת: כוחו של חיוך. ידענו שיש משהו קסום באמת בללכוד את החיוכים האמיתיים והקורנים האלה בחתונות ובאירועים עסקיים. ההתלהבות המשותפת הזו היא שהובילה אותנו להקים את ROYA 

עם בסיס בעיר התוססת ראשון לציון, שמנו למשימתנו להפיץ אושר וכיף ברחבי הארץ. מהרחובות השוקקים של תל אביב ועד לחופי הכנרת השלווים, שירותי עמדות הצילום האיכותיות שלנו נועדו להאיר את החגיגות שלכם, לא משנה היכן אתם נמצאים.

מה מייחד אותנו

ב-ROYA], אנחנו לא עוסקים רק בצילום תמונות. אנחנו עוסקים ביצירת חוויות שהאורחים שלך יעריכו וינצרו איתם לכל החיים. עמדות הצילום החדישות שלנו מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי ללכוד את הרגעים היפים שלכם בצורה הטובה ביותר
אבל לא מדובר רק בציוד; זה על האנשים שמאחוריו.

הצוות שלנו הוא קבוצה של אנשים נלהבים המחוייבים להבטיח שהאירוע שלכם יהיה מלא בצחוק והתרגשות. אנו עושים מעל ומעבר כדי להתאים אישית את חווית תא הצילום שלך, מתפאורות מותאמות אישית ועד לאביזרים ואפילו מוטיבים התואמים את סגנון האירוע שלך.

מדוע לבחור בנו

איכות: אנו מאמינים במתן רק את הטוב ביותר. התמונות ברזולוציה הגבוהה ביותר והציוד האיכותי שלנו מבטיחים שהזיכרונות שלכם נשמרים בצורה הטובה ביותר.

תשוקה: אנחנו לא רק בעניין של צילום; אנחנו בעניין של לגרום לאנשים לחייך. 

מקצועיות: את  יכולה לסמוך עלינו שנהיה מהירים, אמינים ומקצועיים בכל היבט של השירות שלנו.  אנחנו נותנים לך ראש שקט.

כיף אינסופי: עמדות הצילום שלנו הן יותר מסתם מצלמות; הם מוקדי בידור. האורחים שלך יהנו מהפיצ'רים המהנים והאינטראקטיביים שלנו.

הצטרפי אלינו ל-Roya  עמדות צילום כשאנחנו ממשיכים במסע שלנו כדי לגרום לאנשים לחייך, תמונה אחת בכל פעם. בואי ניצור יחד זיכרונות שיחזיקו מעמד לכל החיים.

מוכנה להביא את ההתרגשות לאירוע שלכם? צרי איתנו קשר עוד היום, ונתחיל ללכוד את רגעי השמחה שלך!

דילוג לתוכן